Lekcja aranżacji

Baw się, próbuj swoich sił w tworzeniu unikatowego pomieszczenia wraz z nadaniem mu przez ciebie duszy i serca. Jak osiągnąć taki efekt, który będzie cieszyć nie tylko nasze oko? Modne dodatki, których obecnie nie brakuje, na rynku aranżacji wnętrz stają się idealny akcentem do odwzorowania konkretnego charakteru mieszkania. Internet wręcz oszalał na punkcie idealnych, katalogowych pomieszczeń, które są przestronne, jasne i mają swój charakter. Podobnie jak w modzie trendy brylują również w branży dekoratorskiej, która wciąż zauważalnie się rozwija i nabiera nowego znaczenia. Jakie są teraz na tapecie modne dodatki do mieszkań? W tym artykule poznasz kilka propozycji, o których warto pomyśleć podczas aranżacji swojego otoczenia.

Vogue dla projektanta

Oświetlenie to jeden z najważniejszych elementów, dzięki któremu możemy dopracować styl naszej przestrzeni z wyodrębnieniem danych sekwencji oraz podkreśleniem pewnych dodatków w postaci na przykład obrazów bądź plakatów. Świetnie sprawdzają się również montaże kinkietów na ścianie z cegły, które niesamowicie nadają, charakteru danej powierzchni podkreślając jednocześnie jej strukturę. Innym przykładem zastosowania wiązki światła w nietypowy sposób jest lampa podłogowa diy, która posiada designerskie, szeroko rozstawione nóżki. Jest to kompletny hit wnętrz w roku 2020. Do wyboru oczywiście mamy różnego koloru nogi oraz abażury, lecz wszystko zachowane jest w klasycznym, surowym stylu. Oczywiście nie należy również pomijać dodatków w postaci cotton balls czy innego rodzaju ciepłego oświetlenia nadającego przytulności naszym pomieszczeniom. Na liście znajduję się również oświetlenie ledowe w postaci pasków mogących znaleźć swoje umiejscowienie na każdej powierzchni we wszelakim pomieszczeniu.

Wszytko, oczywiście zależne jest od naszego codziennego stylu życia tak, aby nasze mieszkanie było naszym odbiciem lustrzanym i czuć będzie w nim naszą duszę. Nie potrzebne są naprawdę wielkie sumy, aby kompletnie zmienić charakter naszego domu i nadać mu nowego życia.