Dlaczego warto zamieszkać w Gdańsku?

Rynek nieruchomości w Gdańsku rozwija się w sposób bardzo dynamiczny. Dzieje się tak, za sprawą pojawiających się coraz to nowych luksusowych inwestycji. Pod tym względem – Gdańsk zdążył już prześcignąć wszystkie miasta w Polsce, w tym również Warszawę i Kraków. Do najpopularniejszych w ostatnim czasie należą nowe domy na sprzedaż w Gdańsku. Podaż domów przewyższa popyt kilkakrotnie. Wyróżniają się one przede wszystkim standardem wykończenia oraz funkcjonalnym układem pomieszczeń. Zainteresowała Cię oferta pomorskich nieruchomości? Sprawdź opis trzech wybranych inwestycji w poniższym artykule.

Villa Jaśkowa Dolina

Villa Jaśkowa Dolina to ósmy projekt Cordia w Polsce. To inwestycja, która usytuowana jest w jednym z najbardziej atrakcyjnych oraz zielonych terenów w mieście. Projekt inwestycyjny doskonale wpisuje się w charakter dzielnicy, znanej z willowej zabudowy. Na przytulność oraz kameralność osiedla składają się zielone otoczenie oraz niska zabudowa, która składa się z czterech pięter. Teren wokół osiedla obudowany jest zielonym ogrodem o powierzchni 4500 mkw., w którym można podziwiać 50 różnych gatunków roślin. To idealne miejsce do zamieszkania dla miłośników botaniki oraz bliskiego kontaktu z naturą. Na terenie inwestycji znajdują się m.in. biblioteka ogrodowa, siłowania, również plenerowa oraz – do dyspozycji najmłodszych – place zabaw.

Hill Park

Hill Park to nowoczesna inwestycja, znajdująca się przy ulicy Hausbrandta w Gdańsku. W zaciszu dzielnicy Zabornia powstaje wiele nowych osiedli domów jednorodzinnych lub w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Lokalizacja inwestycji gwarantuje szybki dostęp do bogatego zaplecza handlowo-usługowego oraz doskonałą sieć węzłów komunikacyjnych, która zapewnia dogodne połączenie z centrum Gdańska i sąsiadującymi dzielnicami.

Dodatkowym atutem są tereny zielone oraz liczne punkty rekreacyjne. Kameralna zabudowa sprawi, że mieszkańcy zyskają na prywatności, i spokoju – należące do lokali – ogrody, stanowią idealne miejsce do wypoczynku. Wszystkie nowe domy na sprzedaż w Gdańsku zostały zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy architektoniczne, ze szczególną dbałością o detale. Funkcjonalny układ oraz przestronne pomieszczenia nie tylko zapewnią wysoki komfort życia, ale również zadowolą nawet najbardziej wymagających mieszkańców.

Ego

Ego to kolejna inwestycja, znajdująca się w Gdańsku przy ulicy Wielkopolskiej. To nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w bliźniaczej zabudowie. Wszystkie zostały zaprojektowane z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal – dzięki temu każde pomieszczenie jest funkcjonalne i zyskuje na dodatkowym metrażu. Na przyszłych mieszkańców czekają przestronne ogrody zaaranżowane z myślą o spotkaniach w gronie najbliższych. Dużym atutem nowych domów na sprzedaż w Gdańsku są pomieszczenia charakteryzujące się wysokim standardem wykończenia – przeznaczone m.in. na sypialnie, dużą łazienkę i osobną toaletę. Każde z lokali posiada dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, co cenią sobie przede wszystkim większe rodziny z dziećmi. Teren osiedla jest w pełni ogrodzony i oświetlony.