Mieszkanie jak (nie) z katalogu: złote lampki nocne

Dekorowanie naszego mieszkania to nie zbiór przypadkowych rzeczy tworzących całość, lecz starannie dobrane elementy tworzący harmonijny wystrój. Wnętrzem wyrażamy swój styl i duszę. Nie jest to najłatwiejszy orzech do zgryzienia dla osób, które po prostu tego nie czują. Można oczywiście bazować na katalogach i innych już przygotowanych aranżacjach, lecz po prostu nie jesteśmy w tym indywidualni i kreatywni. Wchodząc, do idealnego pomieszczenia owszem jest pięknie i poprawnie, ale czy wyrażasz tym siebie, czy twój gość jest w stanie poznać cię po tym, jak wygląda twoje mieszkanie?

Aranżacja

Przed rozpoczęciem organizacji swojego mieszkalnego życia powinniśmy stworzyć sobie plan, który będziemy skrupulatnie realizować podczas remontu, a mianowicie określenie charakteru swojego mieszkania i stylu, w jakim należy podążać. Według mnie będzie to świetna baza na początek, która ułatwi nam dalsze przebieżki przez dokańczanie danych pokoi. Poczynając od wyboru podłóg, jeśli mamy taką możliwość w nowych mieszkaniach, warto skupić się na ścianach, których przecież nie można nie zauważyć. Tapeta czy farba? Obraz czy plakat? Wszystko jest zależne od tego, jaki efekt chcemy uzyskać finalnie, nie można przecież narzucić komuś swoich idei a przede wszystkim mówić mu o tym, co lubi i co mu się podoba. Taki wcześniej przygotowany plan uchroni nas przed niepotrzebną stratą czasu i przedłużaniem się wciąż remontu.

Dodatki

Malutkie przedmiociki na pierwszy rzut oka niewnoszące do pomieszczenia niczego szczególnego. A jednak tak nie jest? Dodatkami możemy wyprowadzić całe wnętrze i ocieplić jego klimat zachowując tym samym swoją naturę i pomysł. Złoto to idealny kolor akcentujący różnego rodzaju przedmioty, które mają za zadanie przykuwanie czyjejś uwagi i podziwianie ich estetyki. Złote lampki nocne umieszczone w sypialni pozwolą nam na uzyskanie wysokiej rangi ważności tego pomieszczenia a poza tym dodanie luksusowego dodatku w postaci właśnie takiego oświetlenia. Lampy, ramki, poduszki to wszystko to, co jest dopieszczeniem wnętrza podczas jego urządzania.

Baw się modą mieszkaniową i eksperymentuj, szukaj swojej drogi, która opisuje cię jako wspaniałego i szczęśliwego człowieka mieszkającego w swoim wymarzonym otoczeniu.