Koniec z kablami do ładowarek! Lampka biurkowa z ładowarką indukcyjną

Technologia QI lub jak obejść się bez ładowarki do smartfonów?

Technologia QI najnowszej generacji łączy w sobie architekturę i technologię. Ładowanie indukcyjne jest już od lat stosowane w niektórych elektrycznych szczoteczkach do zębów. Ta technologia została zastosowana w smartfonach dopiero niedawno, ale ewolucja wygląda obiecująco. Od teraz będziesz mógł obejść się bez kabli do ładowania telefonu komórkowego. Wystarczy zwykła lampa!
Telefony komórkowe stały się częścią naszego codziennego życia i nierzadko tracimy czas na szukanie ładowarki. To prawda, że tak jak my wszyscy posiadacie słynną szufladę, w której przechowujemy nasze kable, ładowarki i inne akcesoria. Jednak mimo naszych starań, szuflada ta zbyt często zamienia się w istną mieszankę różnych kabli.

Alternatywne rozwiązanie już jest możliwe.

Istnieje rozwiązanie tego problemu: w nowej generacji smartfonów wykorzystuje się baterie, które nie są już ładowane kablami, ale po prostu przez indukcję, po prostu dotykając ładowarki. Ta sama zasada jak w przypadku elektrycznej szczoteczki do zębów!
Mamy jednak zaszczyt zaprezentować następną generację: akumulatory, które nie wymagają żadnych kabli, ładowane są przez kontakt z ładowarką, a ta po prostu jest zintegrowana z codziennym przedmiotem, lampą stołową!
Lampka biurkowa z ładowarką indukcyjną zajmuje bardzo mało miejsca i jest idealna do każdego rodzaju biura. Praktyczny, stylowy i innowacyjny i kosztuje już mniej niż dwieście złotych.

Czym jest technologia IQ i jak ona działa?

Technologia IQ stała się wiodącym standardem ładowania indukcyjnego. Bateria w Twoim smartfonie posiada cewkę odbiornika, natomiast druga cewka jest zainstalowana w stacji ładującej. Gdy tylko umieścisz smartfon kompatybilny z QI na podstawce ładowarki, zostanie on automatycznie naładowany bez żadnych kabli. Na przykładzie płyty indukcyjnej na piecu, indukcyjna strefa ładowania może być zintegrowana z każdym obiektem gospodarstwa domowego.
Oczywiście, idealnie nadaje się do włączenia go do praktycznego i powszechnego przedmiotu, takiego jak lampa podłogowa lub biurowa.