Wisząca lampa podwójna w różnych stylach

Podwójna lampa wisząca to dodatek będący urozmaiceniem i wykończeniem wnętrz, tworzonych w różnych stylach

Firmy zajmujące się oświetleniem oferują nam ogromny wybór lamp wiszących z podwójnym źródłem światła. Dzięki nim nie tylko rozświetlimy każde wnętrze – ale również zyskamy ozdobę, która zachwyci niejednego gościa. Dzięki nim nasz salon, kuchnia zyskują na atrakcyjności.
W zależności od naszego gustu, będziemy w stanie wybrać idealne lampy do swojego domu. Możemy w tej kwestii postawić na czarno-białą, prostą klasykę lub nieco bardziej “zaszaleć” z kolorami, kształtem i poszczególnymi elementami lampy.
Stawiając na klasyczny styl, proponuję lampę wiszącą BORGIO 2. Ma ona kolor czarny, jest wygląd to dwie zwisające na linkach “tuby”, bez dodatkowych urozmaiceń. Będzie idealna do nowoczesnego salonu czy kuchni.

Jeśli stawiamy na biel oraz – podobną do wcześniejszej – prostotę warto przyjrzeć się lampie FRANCO. Wyglądem bardzo przypomina powyższą, jednak charakteryzuję ją biały, matowy kolor i węższe klosze w kształcie tuby. Przewody można dowolnie i łatwo regulować.
Oryginalnym wzornictwem zaskoczy nas z pewnością lampa wisząca podwójna TWIST 2, dostępna w kolorze czarnym oraz białym. Dzięki ciekawej budowie, poskręcanej zyskujemy światło rozproszone dekoracyjnie w dół, co pozwala stworzyć w pomieszczeniu niepowtarzalny nastrój.
Dla bardziej wymagających konsumentów, ceniących sobie elegancki, szykowny wystrój, stworzona np. lampę MOSS. Jest to kryształowy, podwójny żyrandol – stworzony z metalu oraz oczywiście wiszących kryształków. Lampa MOSS to idealny dodatek do wnętrz dekorowanych w stylu glamour.
Jeśli natomiast chcemy postawić na kolory i wyjść poza ramy klasyki, bardzo ciekawą opcją okaże się nowoczesna lampa wisząca podwójna z serii CARLA, w kolorze pięknej, intensywnej czerwieni, łącząca w sobie style Vintage, Loft i Glamour. Dwa abażury typu diament wykonano z tkaniny o splocie płóciennym, ich wnętrze – z białej folii pcv, odpornej na wysokie temperatury i łatwej w czyszczeniu. Oczywiście dostępna jest w mniej ekstrawaganckich wariantach kolorystycznych, jednak wyjątkowa czerwień przykuwa wzrok najbardziej.

Wybierając model lampy podwójnej, kierujmy się swoim gustem, efekty oświetleniowe w każdym z wyżej wymienionych wariantów (a także w wielu, wielu innych) są pewne i w pełni zadowalające