Oświetlenie nad drzwiami wejściowymi – bardziej estetycznie, bardziej funkcjonalnie.

Upiększ swoje drzwi wejściowe za pomocą oświetlenia zewnętrznego.

Drzwi wejściowe muszą być solidne i wytrzymałe, ale muszą też mieć ten mały dodatek, który czyni je wyjątkowymi. Przecież zewnętrzne drzwi dodają charakteru twojemu domowi. Wejście do domu musi być więc doskonale oświetlone, nawet gdy jest ciemno. Decydując się na oświetlenie nad drzwiami wejściowymi dodasz im elegancji i funkcjonalności.

Oświetlenie zewnętrzne, aby Twoje drzwi wejściowe wyglądały jak najlepiej.

Krótko mówiąc, twoje drzwi wejściowe to twoja wizytówka: wiele mówi o tobie i twoich członkach rodziny. Jest to pierwsza rzecz, którą zobaczą Twoi goście, więc powinieneś wybrać jego kolor i wygląd. Drzwi wejściowe z PVC dają duży wybór: możliwości są praktycznie nieograniczone. Znalazłeś drzwi wejściowe swoich marzeń? Teraz nadszedł czas, aby poszukać oświetlenia zewnętrznego, które je ozdobi!

Manualne czy automatyczne oświetlenie zewnętrzne?

Jeśli chodzi o drzwi wejściowe, to jest szeroki wybór i to samo dotyczy oświetlenia zewnętrznego. Możesz zdecydować się na zwykłą lampę wiszącą nad drzwiami, ale także na lampę ścienną, sufitową lub punktową. Po pierwsze, trzeba będzie zdecydować, czy chcesz automatycznego czy ręcznego oświetlenia zewnętrznego.
Manualne oświetlenie zewnętrzne: jest podłączone do wyłącznika wewnątrz domu. Wystarczy go obsługiwać, aby włączyć lub wyłączyć oświetlenie zewnętrzne.
Automatyczne oświetlenie zewnętrzne: włącza się po aktywacji czujnika. Jest na to kilka możliwości. Na przykład, można zainstalować czujnik ruchu, który włącza oświetlenie zewnętrzne, gdy gość zbliża się do drzwi wejściowych. Albo czujnik, który włącza światło, gdy tylko zacznie się robić ciemno na zewnątrz.

Różne rodzaje oświetlenia zewnętrznego.

Nie masz pojęcia, jaki rodzaj oświetlenia zewnętrznego jest najlepszy dla Twoich drzwi wejściowych? Oto kilka pomysłów, które mogą cię zainspirować:

  • ciemno zielona metalowa lampa wisząca w stylu retro;
  • współczesna wersja aluminiowej lampy wiszącej;
  • latarka lub światło zewnętrzne w kształcie latarki;
  • pasek LED, który oświetla Twoją fasadę od dołu.