Niedrogie i ciekawe dekoracje, które odmienią domowe wnętrze

Dodatki, dekoracje, detale – to one sprawiają, że aranżacje nabierają kształtu, stają się ciekawe i charakterystyczne. Jak jednak dobrać dodatki do domowego wnętrza, aby pasowały do zastosowanego wystroju, danego pomieszczenia, a także wielkości przestrzeni?

Przedstawiamy propozycje uniwersalnych i modnych dodatków, które sprawdzą się w dowolnej przestrzeni.

Cotton balls – przytulne i subtelne światło

Lampki cotton balls już od jakiegoś czasu królują w trendach wnętrzarskich. Oświetlenie w formie bawełnianych kul połączonych przewodem, to forma, którą można zastosować w sypialni, salonie, pokoju dziecięcym, a nawet na balkonie czy tarasie.

Cotton balls, które można znaleźć w ofercie sklepu https://www.dekoori.pl/, dostępne są w różnych zestawieniach kolorystycznych. Łatwo je wkomponować w dowolną aranżację. Nie zajmują wiele miejsca, więc sprawdzają się nawet w najmniejszych i najskromniejszych pomieszczeniach.

Bawełniane lampki nie wymagają podłączenia do prądu. Są zatem energooszczędne, także za sprawą LED-owego źródła światła. Trwałe, bezpieczne w użytkowaniu, ponieważ nie nagrzewają się, więc można je umieścić w pokoju dziecięcym. Ich subtelna poświata dodaje uroku aranżacjom. Wnętrza stają się przytulne i klimatyczne. Przy takim świetle można stworzyć atmosferę do odpoczynku, relaksu popołudniowego lub wieczornego. Nadają się do uzyskania klimatu, który sprzyja rodzinnej rozrywce, np. przy wspólnie oglądanym filmie.

Drewniane dodatki – praktyczne i ekologiczne

Z dodatków warto postawić na drewniane detale. Są one ekologiczne, więc wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie. Ponadto drewno to surowiec naturalny, dobrze sprawdzający się w domowych wnętrzach. Wnosi bowiem ciepło, sprawia, że aranżacje stają się bardziej przytulne i przyjazne dla domowników.

Wśród drewnianych dodatków można znaleźć podkładki pod kubki, ozdoby do zawieszenia na ścianie, np. ramki. Ponadto drewniane napisy, które są skonstruowane w taki sposób, że to od domowników zależy, czy zawieszą je na ścianie, czy też raczej postawią na półce komódki, szafki nocnej bądź regału z książkami.

Obrazy z napisami – nie tylko motywujące!

W modzie są obrazy z napisami. Umieszczone w prostych ramach nadają się do powieszenia na ścianie, ale równie dobrze można je ustawić w dowolnym miejscu, uzupełnić o delikatne podświetlenie bawełnianymi lampkami, aby uzyskać wyjątkową atmosferę wnętrza.

Można wybierać wśród propozycji motywacyjnych cytatów czy napisów, tych zabawnych, oddających charakter danego wnętrza, np. związanych z przyrządzaniem posiłków w kuchni. Możliwości jest naprawdę wiele! To świetny sposób nawet na wyrażenie swoich uczuć do domowników, dzieci, partnera bądź partnerki.

Obecnie trendy wnętrzarskie są na tyle różnorodne i elastyczne, że stworzenie wymarzonej aranżacji nie stanowi najmniejszego problemu. Znajdźmy dodatki, które chwycą nas za serce i sprawią, że domownicy poczują się w domu jeszcze lepiej, a wystroje spełnią ich najskrytsze oczekiwania.